Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.01. 2018
Dnes má svátek Slavomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pretty Woman Česká a Slovenská republika 2010 - finalistka – Martina Průchová

Ahoj všem, kteří právě čtou tyto řádky. Jmenuji se Martina Průchová, narodila jsem se a žiji ve městě, které je proslavené svým vynikajícím pěnivým mokem. Do stovky mi chybí ještě 58 let. Se svým mužem Petrem máme 22 letou dceru Martinu a syna Petra, kterému je 12 let. Obě děti jsou po rodičích velcí sportovci, a tak každou volnou chvíli věnujeme svým zálibám - sportovním aktivitám.

Co si pamatuji, nikdy jsem nevydržela být sama a vyhledávala jsem pohyb, kamarádky, zábavu. Už od čtvrté třídy jsem věděla, že chci pracovat s dětmi v mateřské škole a tento sen jsem si splnila. V současné době pracuji jako ředitelka mateřské školy Plzni se sportovním zaměřením a musím říci, že díky výbornému pracovnímu kolektivu se nám daří mít ve školce děti stále usměvavé a spokojené.

Dle mých kolegyň a Friedmana s Rosenmanem jsem typ A – manažerský. Podle definice člověk snaživý, akční, který nemá chvíli klidu, chvíli neposedí a tím pádem nemá sklony k obezitě. Jsem údajně jako králíček Duracell, kterému tam, kde už jiní nemohou, energie stále neubývá. Naplno jede dál a přitom ještě dobíjí ostatní.

Mě osobně dobíjí hudba, tanec, sport a zejména děti. Mojí snahou je předat jim co nejvíce z toho, co umím a co mě baví. Naopak tím, co mě vysává, je lež, faleš, neupřímnost, lenost, lhostejnost, lidská závist a pomluvy. Sama se snažím být tolerantní, chápavá, upřímná, přímočará, i když tahle vlastnost není vždy mým okolím přijímána kladně. K mým chybičkám, za které vděčím narození ve znamení Štíra, patří, že vidím věci kolem sebe jen černě nebo bíle, i když moc dobře vím, že kolem je barev mnohem více. Navíc jsem maximalistka se sklonem k puntičkářství.

Sama sebe vidím jako člověka společenského, kreativního, který nezkazí žádnou legraci, kdykoliv připraveného podat druhým pomocnou ruku. K úplnému štěstí potřebuji lásku, cit, něhu a zázemí.
Mé životní motto zcela vystihuje můj přístup k životu: ,,Kdo chce, najde způsoby, kdo nechce, najde důvody.“

 

Zdroj: Pretty Woman


Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !