Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.10. 2018
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pretty Woman Česká a Slovenská republika 2010 - finalistka – Martina Průchová

Ahoj všem, kteří právě čtou tyto řádky. Jmenuji se Martina Průchová, narodila jsem se a žiji ve městě, které je proslavené svým vynikajícím pěnivým mokem. Do stovky mi chybí ještě 58 let. Se svým mužem Petrem máme 22 letou dceru Martinu a syna Petra, kterému je 12 let. Obě děti jsou po rodičích velcí sportovci, a tak každou volnou chvíli věnujeme svým zálibám - sportovním aktivitám.

Co si pamatuji, nikdy jsem nevydržela být sama a vyhledávala jsem pohyb, kamarádky, zábavu. Už od čtvrté třídy jsem věděla, že chci pracovat s dětmi v mateřské škole a tento sen jsem si splnila. V současné době pracuji jako ředitelka mateřské školy Plzni se sportovním zaměřením a musím říci, že díky výbornému pracovnímu kolektivu se nám daří mít ve školce děti stále usměvavé a spokojené.

Dle mých kolegyň a Friedmana s Rosenmanem jsem typ A – manažerský. Podle definice člověk snaživý, akční, který nemá chvíli klidu, chvíli neposedí a tím pádem nemá sklony k obezitě. Jsem údajně jako králíček Duracell, kterému tam, kde už jiní nemohou, energie stále neubývá. Naplno jede dál a přitom ještě dobíjí ostatní.

Mě osobně dobíjí hudba, tanec, sport a zejména děti. Mojí snahou je předat jim co nejvíce z toho, co umím a co mě baví. Naopak tím, co mě vysává, je lež, faleš, neupřímnost, lenost, lhostejnost, lidská závist a pomluvy. Sama se snažím být tolerantní, chápavá, upřímná, přímočará, i když tahle vlastnost není vždy mým okolím přijímána kladně. K mým chybičkám, za které vděčím narození ve znamení Štíra, patří, že vidím věci kolem sebe jen černě nebo bíle, i když moc dobře vím, že kolem je barev mnohem více. Navíc jsem maximalistka se sklonem k puntičkářství.

Sama sebe vidím jako člověka společenského, kreativního, který nezkazí žádnou legraci, kdykoliv připraveného podat druhým pomocnou ruku. K úplnému štěstí potřebuji lásku, cit, něhu a zázemí.
Mé životní motto zcela vystihuje můj přístup k životu: ,,Kdo chce, najde způsoby, kdo nechce, najde důvody.“

 

Zdroj: Pretty Woman


Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Šperky