Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.01. 2018
Dnes má svátek Slavomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pretty Woman Česká a Slovenská republika 2010 - finalistka – Kateřina Reichlová

Vážení, ráda bych Vám představila kousíček ze svého soukromí.
Jsem člověk velice impulzivní, energický, nesnášející nudu a zahálení. Někdy se ráda toulám přírodou s hlavou v oblacích, jindy zas musím mít kolem sebe velkou společnost plnou vzruchů.

Někdy se zasním u vážné hudby a jindy poslouchám nahlas rockovou kapelu. Někdy mluvím a nejdu zastavit a jindy si v klidu a tiše skládám básně. I taková jsem já. Mám ráda manuální práci, fyzickou námahu a zvířátka. A proto jsem se rozhodla,že po gymnáziu okusím studia veteriny.

 

Mé zvířecí pudy se však stočily poněkud jiným směrem. A tak jsem svému manželovi, se kterým trávím společný život více než dvanáct let, porodila v devatenácti první dceru Alexandru, ve dvaceti dceru Amálku, ve dvacetičtyřech syna Ládíka, ve dvacetišesti syna Kubíka, ve dvacetiosmi dceru Rozárku a v únoro tohoto roku dceru Viktorii. Tak se vlastně splnil můj sen-mám doma krásný zvěřinec. Nebylo však dne, abych svého rozhodnutí, kdy litovala.Ba naopak, děti mi dávají sílu a naučili mě vážit si obyčejných věcí a morálních hodnot.

Snad někdo podotkne, že jsou jak schůdečky. Ano,ale jsou to schody do nebe a s každým tím schodem je člověk citově bohatší a naučí se chápat nejednu lidskou vlastnost, i tu negativní. Samozřejmě k mým koníčkům patří veškeré aktivity dětí, jejich kroužky, sportovní vyžití, ale i výlety plné dobrodružství a vševědného poznání.Vedle všech těchto zájmů mám také jednu svoji velkou radost. Mám velmi vřelý vztah ke starým věcem. Miluji starožitnosti, veterány i ty lidské, nebot jen oni nám dovedou vyprávět a nebo představit jaké je to ono poctivé řemeslo a uctivé chování k okolí. Sama si renovuji starý nábytek a moji duši potěší kdejaká ,,veteš". Věřím, že pokud jsou tím obklopeny i naše děti, získávají cit k estetice a kvalitní práci. No, a co až dětičky odrostou? Chtěla bych si doplnit vzdělání,více se realizovat v manželově podnikání a ráda bych si pořídila starou červenou felícii a brázdila s ní malebnou krajinou naší země.

Tohle všechno, bych ale nikdy nepocítila, kdybych vedle sebe neměla bytost, které můžu důvěřovat, v těžkých chvílích se o ní opřít a spolehnout. Kdyby tu se mnou nebyl můj manžel a následně všechny naše dětičky. A tak Vám přeji, ať i v tomto uspěchaném světě se dokážete zasnít a potěšit se třeba jen pouhým dětským úsměvem.


Zdroj: Pretty Woman


Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !