Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.01. 2018
Dnes má svátek Slavomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pretty Woman Česká a Slovenská republika 2010 - finalistka – Gabriela Neubauer

Krásný dobrý den Vážené dámy, Vážení pánové, milí diváci.
Dovolte, abych i já se Vám představila a nechala Vás tak alespoň na chviličku nahlédnout do své někdy silné, ale většinou křehké a zranitelné duše. Jmenuji se Gabriela. Toto jméno pochází z hebrejštiny, je to ženská podoba jména Gabriel, které se dá vyložit jako „muž boží“ nebo „přemohl mě Bůh“. I mé rodiče zřejmě při volbě jména „přemohl Bůh“ a dali mi toto krásné jméno.


Narodila jsem se před 29 lety v krásném královském městečku Kadani, kterému jsem byla zhruba před 4 lety nevěrná a šla za hlasem svého srdce do východních Čech, konkrétně do Chrudimi. Zde jsem našla svůj smysl života v podobě milujícího manžela, kterého si nesmírně vážím a vlastně i vděčím tomu, že Vám teď mohu napsat tyto řádky, jelikož to byl právě „ON“, kdo mne do této soutěže přihlásil. Mám zde i svou práci, která mne do jisté míry naplňuje a vždy něčím novým překvapí, jelikož pracuji jako osobní asistentka makléře. Vůbec práce s lidmi, jako taková, mi dodává další zkušenosti a potřebné vědomosti, i když jsem spíš introvert. Ráda si uchovávám svá tajemství a do svého nitra si jen tak někoho nepustím.

Jsem maminkou dvou úžasných dětiček. Téměř již pubertálního Deniska a malé princezny Sofinky. Každá maminka mi dá jistě za pravdu, že dětičky jsou radost, ale především starost a obětavost.

Jaroslav Vrchlický kdysi pronesl krásnou větu : „Člověk musí mít něco, co by mohl zbožňovat, jinak je jeho život prázdný.“ A tak i já se snažím v tom každodenním uspěchaném životě najít něco, co budu zbožňovat a co mi dodá opět nový náboj. Ať už je to procházka v lese, nebo úžasný nájezd do obchodního centra v době slev, nebo třeba i jen tak obyčejně strávený den u televize s tabulkou čokolády. V této chvíli je to právě soutěž Pretty Woman, s jejímž mottem souhlasím, jelikož si myslím, že z každé, i z té sebeobyčejnější ženy vyzařuje kouzlo osobnosti. Jen ne každá žena se obklopuje těmi správnými lidmi, kteří ji o tom přesvědčí. A tak věřím, že i Vy diváci a čtenáři, spatříte v každé z nás to jedinečné kouzlo, které nás činí krásnými. Třeba ho objevíte právě ve mně a podpoříte mne svým hlasem, protože jak už jednou řekl slavný Cicero : „Životem vládne štěstěna, ne moudrost !“ Takže, kdo ví ?
Krásný večer ……

 

Zdroj: Pretty Woman


Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles