Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.10. 2018
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pretty Woman Česká a Slovenská republika 2010 - finalistka – Dana Maria Staňková

Dovolte mi, abych se Vám představila. Narodila jsem se v jižních Čechách a v malebném městečku poblíž Tábora prožila velký kus života. Před dvěma lety mě přívětivý osud zavál do Brna i s celou mou rodinkou. A kdo ji tvoří? Dcery Miška (19 let) a Katynka (16let). Takto ve třech to zvládáme již osmým rokem. I když bych měla vlastně říct ve čtyřech. Bezpečnost v naší rodině zajišťuje „mužský element“ – jorkšírský teriér Benji :-)

Můj život – to jsou školy, studium a studenti. Nejprve jsem maturovala na třech středních školách, poté jsem na Jihočeské univerzitě získala magisterský titul, v Bratislavě jsem se stala doktorkou filozofie, abych se poté „vrátila“ do Čech a udělala mezinárodně uznávaný Ph.D.

Na začátku tohoto léta jsem zdárně ukončila studium v britském programu MSc Právo a ekonomika a zároveň jsem v závěrečném ročníku manažerského studia MBA Senior Executive na Brno International Business School (BIBS). Na této prestižní brněnské vysoké škole jsem ředitelkou obchodu a marketingu a zároveň lektorkou v programech MBA a MSc. Vzhledem k tomu, že lektoruji i pro další vzdělávací instituce a též v rámci vnitropodnikového vzdělávání, mám o „studijní zábavu“ postaráno.

Musím přiznat, že někdy je můj hektický způsob života trošku náročnější, ale mám dva hlavní zdroje relaxace: čas strávený s mými dcerkami a potom… práce. Povinnosti jsou pro mě zároveň velkým koníčkem a každý další úspěch mě „nabíjí“. Užívám si setkávání s lidmi, ať již absolventy či při komunikaci se zájemci do našich vysokoškolských programů, nebo posluchači během výuky. Je to vždy přísun pozitivní energie, záliba, díky níž v podstatě relaxuji.
Mozaiku mých zálib doplňuje tanec: moderní, disco, či ten, s nímž jsem měla možnost se seznámit až díky této soutěži Pretty Woman 2010 a to: tanec z indických filmových studií - Bollywood.

Miluji dynamický život plný výzev, emocí a adrenalinového náboje. Jsem blázen do krásných a silných aut. Můj temperament je v souznění s rychlostí dravých čtyřkolých mazlíků. Každý týden mám možnost užívat si řízení vozu na dlouhé trasy ;-). Život je jízda a je třeba jet tím správným směrem!
Ačkoli jsou dny náročnější, vychutnávám si množství těch, kdy jsem šťastná a spokojená, coby manažerka a mamka dvou úžasných dcer, které jsou sluníčky mého života.

A důvod, proč jsem se do soutěže Pretty Woman ČR 2010 přihlásila? Ráda bych byla inspirací i pro ostatní ženy. Chtěla bych jim ukázat, že lze harmonizovat naše životní role: být současně matkou, budovat úspěšnou kariéru, studovat a zůstat ženou s velkým Ž!

 

Zdroj: Pretty Woman


Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !