Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.01. 2018
Dnes má svátek Slavomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pretty Woman Česká a Slovenská republika 2010 - finalistka – Dana Maria Staňková

Dovolte mi, abych se Vám představila. Narodila jsem se v jižních Čechách a v malebném městečku poblíž Tábora prožila velký kus života. Před dvěma lety mě přívětivý osud zavál do Brna i s celou mou rodinkou. A kdo ji tvoří? Dcery Miška (19 let) a Katynka (16let). Takto ve třech to zvládáme již osmým rokem. I když bych měla vlastně říct ve čtyřech. Bezpečnost v naší rodině zajišťuje „mužský element“ – jorkšírský teriér Benji :-)

Můj život – to jsou školy, studium a studenti. Nejprve jsem maturovala na třech středních školách, poté jsem na Jihočeské univerzitě získala magisterský titul, v Bratislavě jsem se stala doktorkou filozofie, abych se poté „vrátila“ do Čech a udělala mezinárodně uznávaný Ph.D.

Na začátku tohoto léta jsem zdárně ukončila studium v britském programu MSc Právo a ekonomika a zároveň jsem v závěrečném ročníku manažerského studia MBA Senior Executive na Brno International Business School (BIBS). Na této prestižní brněnské vysoké škole jsem ředitelkou obchodu a marketingu a zároveň lektorkou v programech MBA a MSc. Vzhledem k tomu, že lektoruji i pro další vzdělávací instituce a též v rámci vnitropodnikového vzdělávání, mám o „studijní zábavu“ postaráno.

Musím přiznat, že někdy je můj hektický způsob života trošku náročnější, ale mám dva hlavní zdroje relaxace: čas strávený s mými dcerkami a potom… práce. Povinnosti jsou pro mě zároveň velkým koníčkem a každý další úspěch mě „nabíjí“. Užívám si setkávání s lidmi, ať již absolventy či při komunikaci se zájemci do našich vysokoškolských programů, nebo posluchači během výuky. Je to vždy přísun pozitivní energie, záliba, díky níž v podstatě relaxuji.
Mozaiku mých zálib doplňuje tanec: moderní, disco, či ten, s nímž jsem měla možnost se seznámit až díky této soutěži Pretty Woman 2010 a to: tanec z indických filmových studií - Bollywood.

Miluji dynamický život plný výzev, emocí a adrenalinového náboje. Jsem blázen do krásných a silných aut. Můj temperament je v souznění s rychlostí dravých čtyřkolých mazlíků. Každý týden mám možnost užívat si řízení vozu na dlouhé trasy ;-). Život je jízda a je třeba jet tím správným směrem!
Ačkoli jsou dny náročnější, vychutnávám si množství těch, kdy jsem šťastná a spokojená, coby manažerka a mamka dvou úžasných dcer, které jsou sluníčky mého života.

A důvod, proč jsem se do soutěže Pretty Woman ČR 2010 přihlásila? Ráda bych byla inspirací i pro ostatní ženy. Chtěla bych jim ukázat, že lze harmonizovat naše životní role: být současně matkou, budovat úspěšnou kariéru, studovat a zůstat ženou s velkým Ž!

 

Zdroj: Pretty Woman


Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !