Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.10. 2018
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pretty Woman Česká a Slovenská republika 2010 - finalistka – Alice Čampara

Tak si tady tak sedím na terase, letní večer přímo pobízí k lenošení, ale i k přemýšlení. Popíjím vínko a říkám si, že už se skutečně musím pustit do toho, ..abych Vám o sobě něco napsala…ale jak já se Vám mám vlastně vůbec představit. Jdu na to…

Narodila jsem se před 37 lety ve znamení Střelce, těsně před vánoci jako opravdový dáreček. Malá zrzavá holčička, žádný andílek, ale spíše čertík a to jsem prý byla babičkou vymodlené dítě. Jak říká moje maminka, nezačala jsem brzy chodit, ale hned běhat…takový ohnivý plamínek. No a také brzy mluvit. Co dodat, moje maminka je silná žena.

Myslím, že charakteristika znamení Střelce mi přesně odpovídá – jsem aktivní, optimistická, upřímná, tolerantní, zvídavá, ráda poznávám nové lidi a nové věci. Mými dobíječi baterek je hudba a tanec. Jako malá jsem se věnovala akrobatickému rokenrolu, ale mojí srdeční záležitostí jsou latinskoamerické rytmy, především kubánská salsa. Nadevše miluji cestování, poznávání jiných kultur a krajů.

Díky mému, již nyní bývalému dlouholetému příteli jsem měla možnost procestovat velkou část světa, poznat utajená místa i zcela odlišné kultury, cítit vůně těch míst, ale zažít i nebezpečné situace. Tohle všechno se mi vrylo hluboce do mé paměti, člověk pochopí různé věci a dostane i určitou pokoru k životu. Jak říká jeden můj dobrý kamarád a velký cestovatel: “Život se skládá ze silných zážitků a ne vždy musejí být příjemné“.

K životu potřebuji nezávislost a svobodu. Dobré jídlo a dobré lidi kolem sebe. Nemám ráda omezování, závist, žárlivost, lež, nudu a stereotyp.
Pocházím z historického malého města Vysokého Mýta ve Východních Čechách, kam se ráda vracím za mými milovanými rodiči, kteří jak z růžové knihovny spolu prožili celý život a dodnes žijí harmonickým životem plným lásky. Vzít si příklad z takového manželství znamená…skoro nemožné si najít životního partnera. Již 18rokem žiji v naší metropoli Praze, kde jsem zapustila své kořeny a už jsem tady doma. Vystudovala jsem ekonomickou školu, pracovala dlouhá léta v kanceláři, na ambasádě a poslední roky dělala klientské stavební úpravy pro jednu známou developerskou firmu. Jsem člověk, který je tvůrčí a musí být neustále v pohybu, jinak chřadnu jak ta květina. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla již opustit teplé místo kanceláře a pustit se s mojí nejlepší kamarádkou do podnikaní. Právě pracujeme na otevření butiku v centru Prahy s módou z Říma. Náš malý sen, který se změní ve skutečnost.

Mám spoustu plánu, na které snad ani jeden život nestačí. Asi už bych se měla chvíli zastavit a založit rodinu, jak se očekává. Prozatím se těším s krásných dětí mého skvělého bratra a kamarádek. Moji rodiče mi vždy moudře říkají: “Žij a užívej každého dne a okamžiku“. Já jsem prostě žena, co miluje život, rozdává radost a úsměv kolem sebe….tedy, když to jde. Snad trochu toho úsměvu přenesu i na Vás…

 

Zdroj: Pretty Woman


Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
na "skoročtyřicítku" vypadá dobře
Obrázek uživatelky
profil
jo Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
hezký článek
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Stříbrňáky